ATHENA

Diely motocykla a tesnenia osobných vozidiel

Značka: ATHENA

Pôvod: Taliansko

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely motocykla a tesnenia osobných vozidiel

Popis:

Expert na motorické diely

Spoločnosť založená v roku 1973 v posledných rokoch vytvorila svoju divíziu náhradných dielov, ktoré exkluzívne pre sektor motocyklov vyrába tesnenia, chladiace systémy a súčiastky pre motocykle rôznych značiek a typov z celého sveta.

Značka Athena je vedúcim účastníkom trhu so sadami tesnení na opravu skútrov, motocyklov, motorových člnov a Harley Davidson súčiastok. Ponúka jednu z najširších zásob na svete. Okrem tesnení táto spoločnosť vyrába aj simeringy, simeringy teleskopov a ložiská v OE kvalite. Tajomstvom úspechu tejto značky je kvalita, spoľahlivosť, široký sortiment a neustály rozvoj. Okrem súčiastok chladiaceho systému značka Athena ponúka aj kompletný sortiment vysokokvalitných doplnkových produktov: súčiastky výfukových systémov, variátorov a hnacích reťazov, hnacie remene, nápravy kolies, kľukové hriadele, ojnice, elektronické riadiace jednotky motorov, vzduchové filtre, karburátory, nasávacie potrubia.

Všetky produkty tejto značky spĺňajú požiadavky normy UNI EN ISO 9002.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok