BENDIX

Brzdová hidraulika, tlmiče pérovania, diely podvozku

Značka: BENDIX

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdová hidraulika, tlmiče pérovania, diely podvozku

Popis:

Maximalista bezpečnosti dopravy

Každý vie, že brzdy sú jedným zo základných bezpečnostných prvkov vozidiel.Kvalita a spoľahlivosť za všetkých podmienok sú zásadne dôležité. Či už ide o brzdové valce kolies alebo hlavné brzdové valce, značka Bendix je najlepšou voľbou. Najlepším dôkazom toho je, že ide o dodávateľa mnohých automobiliek: BMW, Citroen, Opel, Renault, VW.

Vďaka priebežnému vývoju a predvídaniu budúcnosti je aj významným hráčom na trhu s tlmičmi pruženia a podvozkovými súčiastkami.

Tlmiče pruženia sú mimoriadne dôležité je pri udržaní stopy vozidla na ceste, najmä v kritických okamihoch. Vďaka materiálom vynikajúcej kvality a sofistikovaným prevádzkovým procesom zabezpečujú tieto tlmiče pruženia bezpečnosť. spoľahlivosť a minimálne opotrebovanie.

Podvozkové súčiastky sa vyhotovujú pomocou najmodernejších a najnovších strojov, výrobný proces sa pravidelne kontroluje, preto sú výrobky tejto spoločnosti také spoľahlivé.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok