BITUBO

Tlmič pérovania motocyklov

Značka: BITUBO

Pôvod: Taliansko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Tlmič pérovania motocyklov

Popis:

Kvalita? Komfort? Výkon? Riešenie je Bitubo.

Ak chcete pre svoje motocykel to najlepšie. rozhodnete sa pre značku Bitubo. Tento názov je synonymom výkonu, komfortu, presnosti, a najmä vynikajúcej kvality. Táto spoločnosť má 50 rokov praxe, čo sa od zrkadlilo aj na vynikajúcej kvalite zavesenia kolies, teleskopov, pružín a tlmičov pruženia. Od roku 1975 je priebežne medzi najlepšími, s významným náskokom pred svojimi konkurentmi.

Znamenitým dôkazom toho je aj skutočnosť, že pomohla získať tituly majtra sveta viacerým slávnym jazdcom. Pre značku je typický priebežný vývoj, táto značka vyvinula okrem iného aj teleskopy typu "Big Piston“, zadný tlmič pruženia typu Mono 4 Regolazioni, kompletne nastaviteľný súťažný teleskop s reguláciou tlaku HDX00 a tiež inovatívny hydraulický systém FPS patentovaný v roku 2009. Tento sa používa aj v nových vidlicových tlmičoch ECH a v teleskopoch RDH.

Spoločnosť priebežne spolupracuje s viacerými výskumnými strediskami, kde popri vývoji venujú množstvo úsilia aj realizácii skúšok spoľahlivosti a životnosti, vykonávaných za simulovaných a reálnych podmienok.

Mimoriadne široký sortiment produktov podvozkov tejto značky pokrýva okrem iného motocykle superbike, skútre, turistické motocykle, motocykle cruiser a cestné motocykle.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok