BREMBO

Brzdové kotúce, bubny

Značka: BREMBO

Pôvod: Taliansko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové kotúce, bubny

Popis:

Bezpečnosť a najvyššia kvalita

Talianská firma Brembo je globálnym lídrom na trhu navrhovania, rozvoja a výroby OE a náhradných brzdových dielov a komponentov pre osobné vozidlá, motocykle, priemyseľných strojov a vozidiel. Predajnú sieť vlastní v 70 krajinách, resp. má továrne v Amerike, Európa a aj v Ázii.

Značka Brembo je záruka na bezpečnosť a účinný výkon, a to vďaka výrobným procesom a optimalizácii. Oddelenie Výskumu a Rozvoja sa zameriava na výsledky simulácií, ktoré maximálne zohľadňuje pri rozvoji produktov. Aj vďaka tomuto účastníci pretekárskych športov sa na Brembo pozerajú, ako na nepostrádateľného partnera. Nepretržitá inovácia firmy je zárukou na aplikáciu najmodernejších technológií počas výroby.

Vo výrobe brzdových doštičiek a kotúčov má firma 50 ročnú skúsenosť. Naša ponuka brzdových dielov je široká od rôznych motocyklov, skútrov až po pretekárske motocykle.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok