CONTITECH

Remene, sady remení, remenice, vzduchové pružiny

Značka: CONTITECH

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Remene, sady remení, remenice, vzduchové pružiny

Popis:

Technológia na najvyššej úrovni!

Nechajte sa inšpirovať high-tech riešeniami od Contitech!

Contitech je uznávaným členom skupiny Continental, ktorá je už viac ako 140 rokov jedným z najväčších činiteľov na trhu automobilových dielov.

Vďaka nemeckej presnosti a vývojovo-orientovanému prístupu môžeme Contitech jednoznačne charakterizovať ako priekopníkom výrobnej technológie na báze gumy a plastu. Cieľom Contitech je výroba takých produktov, ktorí prispievajú k trvalo udržateľnému rozvoju a ktorí plne uspokoja potreby užívateľov.

Zásluhou skúseností spoločnosti a kontinuálnemu zlepšeniu je prvotným dodávateľom viacerých automobiliek, a disponuje neuveriteľne širokou škálou výrobkov v oblasti remeňov a pneumatických pružín. Remene a pneumatické pružiny špičkovej kvality slúžia nielen bezpečnej jazdy, ale znižujú aj spotrebu paliva, znečistenie životného prostredia.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok