DASTERI

Osvetlenie nákladných vozidiel

Značka: DASTERI

Pôvod: Grécko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Osvetlenie nákladných vozidiel

Popis:

Posvietime si na Vaše potreby

Značka DASTERI má dlhoročné skúsenosti s výrobou žiaroviek a produktov svetelnej techniky. Spoločnosť bola založená v roku 1976 a v súčasnosti sú jeho produkty prítomné v 48 krajinách. V priebehu rokov sa spoločnosť stala kľúčovým hráčom na trhu, k čomu výrazne prispelo nielen využitie inovatívnych výrobných technológií, ale aj práca ich odborníkov.

Ich produkty sú navrhované ich inžiniermi na ich vlastnom oddelení výskumu a vývoja, a sú úplne prispôsobené potrebám spotrebiteľov. Žiarovky vyhovujú európskym a medzinárodným normám a sú vyrobené v súlade s princípmi riadenia kvality ISO 9001: 2008. Okrem toho je pre nich prvoradým zohľadnenie environmentálnych aspektov a od roku 2007 sú významnými hráčmi vo výrobe LED osvetlenia.

Okrem výskumného a vývojového tímu zohráva dôležitú úlohu aj marketingový výskum a dizajn výrobkov, ktoré spoločnosti umožňujú efektívne sledovať neustále sa meniace požiadavky trhu a slúžiť zákazníkom spoľahlivými a vynikajúcimi produktmi za dobrú cenu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok