DENSO

Diely zapaľovania, snímače, vysielače, kompresory klimatizácií

Značka: DENSO

Pôvod: Japonsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely zapaľovania, snímače, vysielače, kompresory klimatizácií

Popis:

DENSO – Expert na kvalitu

Spoločnosť Denso je globálnym zástupcom japonskej špičkovej kvality. Denso je jedným z najväčších svetových výrobcov pôsobiacich na trhu náhradných dielov, spoľahlivosť výrobkov tejto spoločnosti zaručuje skutočnosť, že ide o prvotného továrenského výrobcu (OE). Ide o uznávaného dodávateľa mnohých automobiliek, kam patria napr. Toyota, Suzuki, Ford či Volkswagen.

V širokom sortimente produktov určených pre trh s náhradnými dielmi sa nachádzajú zapaľovacie a žeraviace sviečky, súčiastky naftových systémov, lambda sondy, súčiastky riadenia motora (EMS), ako aj súčiastky kompresorov a klimatizačných systémov.

Svoje výrobky vlastnej konštrukcie vyrába s maximálnou odbornosťou a s použitím surovín najlepšej kvality. Zapaľovacia schopnosť a výkon sviečok tejto značky je jedinečná na celom svete, vďaka jedinečným technologickým postupom (SIP. TT). Lambda sondy vyvinuté spoločnosťou Denso sú vďaka špeciálnej povrchovej úprave a precíznemu vyhotoveniu odolné vysokej teplote, ako aj vonkajším mechanickým chemickým vplyvom.

Súčiastky Denso so poskytujú rovnomerný, spoľahlivý špičkový výkon aj dlhodobo.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok