DID

Pohonné a rozvodové reťaze motocykla

Značka: DID

Pôvod: Japonsko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Pohonné a rozvodové reťaze motocykla

Popis:

Dôveryhodná značka, ktorú chce každý

Japonská firma DID sa za posledných 85 rokov stala najznámejším dodávateľom OE a náhradných hnacích a rozvodových reťazí pre motocyklový priemysel.

Hnacie reťaze musia fungovať aj pri nepriaznivých podmienkach, čo výrobcovia motocyklov musia maximálne zohľadniť. Výrobcovia, ako Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Ducati, Husqvarna, KTM, MV Agusta, Piaggio a ďaľší iní maximálne dôverujú firme DID.

DID sa snaží prispievať k rozvoji motoristických športov a to nie len so sponzoringom, ale aj s aktívnou a úzkou spoluprácou s výrobcami, ako Ducati MotoGP, Yamaha MotoGP, Honda World Motocross a aj iné tímy zo Spojených Štátov.

Ponúka široké portfólio produtkov nie len pre vozidlá v doprave, ale aj pre motoristické športy a iné špeciálne požiadavky priemysla.

Sme hrdí na to, že Vám môžeme predstaviť produkty firmy DID, ktoré sú výsledkom vytrvalého a nepretržitého rozvoja: najvyššia kvalita od najlepšieho výrobcu OE reťazí.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok