DINEX

Výfuk nákladného vozidla

Značka: DINEX

Pôvod: Dánsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Výfuk nákladného vozidla

Popis:

V prípade v naftových a plynových ťažkých strojov je skupina so sídlom v Dánsku jedným z vedúcich výrobcov výfukových systémov a produktov regulujúcich emisie škodlivín. Mimoriadne rozsiahly a neustále rozširovaný sortiment produktov tejto spoločnosti pokrýva potrubia, tlmiče výfukov, objímky, príslušenstvo výfukov, spoje potrubí a izolanty.

Táto spoločnosť, ako jediná na trhu s výfukovými a emisnými náhradnými dielmi, disponuje základnou technológiou a výrobnými platformami tak v oblasti časticových filtrov a katalytických povrchových úprav, ako aj v oblasti komplexnej integrácie systémov a výroby. Spoločnosť Dinexet prevažuje nad svojimi konkurentmi vďaka vlastnej technologickej platforme.

Medzi jej odberateľov patria svetoznámi výrobcovia terénnych aj cestných motorových vozidiel so stredne veľkými až veľkými naftovými a plynovými motormi. Okrem toho spoločnosť dodáva svoje výrobky aj pre námornú a železničnú dopravu, energetiku a výrobu ťažkých strojov pre terénne použitie.

Základom záväzku spoločnosti vyrábať vysokokvalitné výrobky je organizačná kultúra zameraná na výkon, ako aj snaha o prienik do nových oblastí sektoru výfukových a emisných systémov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok