FIRESTONE

Pneumatické pružiny

Značka: FIRESTONE

Pôvod: Spojené štáty

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Pneumatické pružiny

Popis:

Svetová jednotka v pneumatickom odpružení

Vďaka svojim výhodám, pneumatické pružiny dosiahli takmer monopolné postavenie v oblasti úžitkových vozidiel. Pneumatické pruženie zabezpečuje rovnomernú výšku nadstavby, bez ohľadu na záťaž a ustálené vlastnosti pruženia pri každej záťaži. Optimálne fungujúce pneumatické pružiny pomáhajú dosiahnuť nielen komfortné cestovanie, ale zabezpečujú aj stabilitu a správnu ovládateľnosť vozidla.

Spoločnosť Firestone, ako vedúci výrobca a továrenský dodávateľ plne zodpovedá týmto požiadavkám. Bola prvou značkou na svete, ktorá vyvinula gumený prvok pneumatického pruženia a technológiu pneumatického pruženia s plastovým piestom. Výrobky tejto spoločnosti nachádzame aj v podvozkoch rôznych osobných vozidiel, kde nahrádzajú špirálové pružiny.

Vďaka priebežným inováciám sa značka Firestone stala synonymom spoľahlivosti a dlhej životnosti.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok