GOODRIDGE

Brzdové rúrky a spojkové rúrky pre motocykle

Značka: GOODRIDGE

Pôvod: Spojené kráľovstvo

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové rúrky a spojkové rúrky pre motocykle

Popis:

Špecialista pre výrobu olejových rúrok pre brzdy a spojky

Spoločnosť Goodridge, založená v roku 1969, sa z jednoduchého súťažného tímu zmenila na svetovo uznávaného výrobcu systémov olejových rúrok pre brzdy a spojky. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť vyrába a dodáva svoje produkty do mnohých krajín sveta, tieto produkty predstavujú jedinečnú kombináciu dizajnu, inovácií a spoľahlivosti. Spoločnosť je prítomná okrem iného aj v Spojenom kráľovstve, v Amerike, v Mexiku a v mnohých krajinách Európy.

Táto spoločnosť má viac ako 45 rokov praxe v oblasti výroby vysokovýkonných potrubí a spojov, disponuje najširším sortimentom výrobkov na svete. Vyrába produkty, ktoré ponúkajú mimoriadny výkon v kritických aplikáciách, kde kvalita je životne dôležitou.

Charakteristikami spoločnosti sú rýchlosť, kvalita, flexibilita a odbornosť. Pre spoločnosť Goodridge je kvalita kľúčová, bez ohľadu na konkrétny výrobok, spoločnosť Goodridge ponúka najvyššiu kvalitu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok