GORILLA GLUE

Lepiace a opravné prípravky

Značka: GORILLA GLUE

Pôvod: Spojené štáty

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Lepiace a opravné prípravky

Popis:

Pre najtvrdšie práce na Zemi

Produkty značky Gorilla Glue ponúkajú riešenie pre každú úlohu, pri ktorej treba použiť lepidlo. Surovinu použitú pri výrobe tohto lepidla vynašli v Indii ich produkty sa používajú v mnohých krajinách sveta sú často rýchlym riešením aj v súťažiach SUPERBIKE a MOTOGP.

Extra silnými 3-vrstvovými lepiacimi páskami tejto značky je možné uchytiť súčiastky bezpečne a trvale, môžeme nimi opraviť aj plachtu nákladného vozidla. V USA sa často používajú na upevnenie predmetov v prípade víchric či hurikánov. Sekundové lepidlá Gorilla Super Glue s obsahom gumových čiastočiek umožňujú dosiahnutie jedinečných flexibilných spojení, odolných proti nárazom, pričom vďaka zložkám tohto lepidla zostáva dostatok času aj na presné polohovanie súčiastok.

Produkt Gorilla Epoxy je nutnou súčasťou výbavy auto dielní – odolnosť tohto lepidla proti rozpúšťadlám, číra farba a spoľahlivé väzby umožňujú mnohoraké využitie tohto produktu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok