GREENCHEM

AdBlue dodatok

Značka: GREENCHEM

Pôvod: Európská Únia

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: AdBlue dodatok

Popis:

Spoločne môžeme dosiahnuť čistejšie prostredie!

GreenChem je jedným z najväčších európskych výrobcov a distribútorov AdBlue. Je súčasťou súkromnej českej spoločnosti AGROFERT Holding, ktorá zamestnáva viac ako 34 000 ľudí v siedmich obchodných odvetviach: Chemický priemysel, Potravinárska výroba, Poľnohospodárska a prvovýroba, Logistika a technológie poľnohospodárskych strojov, Lesníctvo a odvetvie lesného hospodárstva, Palivo a obnoviteľné zdroje energie, Médiá.

Do chemickej divízie, ktorá predstavuje takmer 35% spoločnosti, patria aj dve veľké spoločnosti na výrobu močoviny, ktoré spoločnosti GreenChem dodávajú suroviny potrebné na výrobu AdBlue.

Spoločnosť GreenChem vyrába AdBlue lokálne vo viac ako 20 výrobných závodoch po celej Európe a v Brazílii. Toto spoločnosti poskytuje mimoriadne flexibilné a spoľahlivé pozadie pre výrobu AdBlue.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok