GUARNITAUTO

Tesnenia

Značka: GUARNITAUTO

Pôvod: Taliansko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Tesnenia

Popis:

Guarnitauto - Kompletná technológia tesnení

S viac ako 60-ročnou praxou je GUARNITAUTO obchodnou značkou skupiny Athena Group, ktorá je známa svojimi kvalitnými motocyklovými tesneniami, ktorá ponúka OEM tesnenie pre osobné automobily, nákladné autá a iné úžitkové vozidlá. Riešenia zahŕňajú kompletné sady tesnení, tesnenia hlavy valcov alebo sacieho potrubia a samostatné tesnenia, ktoré pokrývajú takmer celý trh vozidiel, ako aj skrutky hlavy valcov v širokej ponuke.

Ako certifikovaný dodávateľ OEM produktov vyrába Guarnitauto produkty prvotriednej kvality, ktoré spĺňajú extrémne štandardy kvality a očakávania automobilového trhu. Okrem toho, Guarnitauto, ako IVECO špecialista, má širokú škálu sád tesnení, ktoré majú rovnaké vlastnosti ako produkty OEM na trhu komponentov, s presným dizajnom, pokročilou výrobnou technológiou a prísnymi testovacími a kontrolnými procesmi.

S cieľom uspokojiť rastúce požiadavky trhu na vyššiu kvalitu a výkonnosť, Guarnitauto neustále zlepšuje a rozširuje svoju ponuku, ktorá je jedným z kľúčových bodov prístupu a dopytu po produktoch Guarnitauto vo viac ako 50 krajinách.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok