HALDEX

Diely nákladného vozidla

Značka: HALDEX

Pôvod: Švédsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely nákladného vozidla

Popis:

Haldex - inovatívne riešenia pre nákladné vozidlá

Haldex je švédska spoločnosť s celkovo 18 pobočkami po celom svete. Viac ako 2 000 zamestnancov na štyroch kontinentoch už viac ako 50 rokov pracuje na tom, aby sa výrobky značky Haldex stali bezpečnými, účinnými a dlhodobo udržateľnými.

Haldex vyrába brzdové súčiastky a systémy vzduchového odpruženia pre úžitkové vozidlá. Vďaka neustálej inovácii sa jej produkty vyvíjajú zo dňa na deň, čo znamená, že spoločnosť je svetovým lídrom vo výrobe brzdových zariadení pre úžitkové vozidlá.

Dlhodobým cieľom spoločnosti Haldex je aktívne prispievať k tomu, aby boli naše vozidlá v budúcnosti čo najbezpečnejšie. Vývoj výrobkov sa preto zameriava na zvýšenie brzdnej kapacity a zníženie spotreby paliva.

Podľa sľubu výrobcu kúpou Haldex produktu si môžete byť istí, že ste si pre bezpečnú prevádzku vášho vozidla vybrali najlepšie.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok