HENGST FILTER

Filtre

Značka: HENGST FILTER

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Filtre

Popis:

Aby motor auta dlhodobo mohol fungovať spoľahlivo, je nutné pravidelne meniť filtre. Iba tak je možné zabezpečiť optimalizáciu výkonu motora a predĺženie jeho životnosti znížením trenia.

Spoločnosť Hengst dodáva na trh náhradných dielov kompletný sortiment olejových, palivových, vzduchových a interiérových filtrov, ponúka filtre pre všetky štandardné typy motorov, od najmenších až po vysokovýkonné vozidlá.

Vďaka úzkej spolupráci s obchodníkmi a dielňami dokážu svoje produkty prispôsobiť aktuálnym požiadavkám trhu. Na trhu s náhradnými dielmi ponúkajú komplexný sortiment, ich filtre pokrývajú 95 % najrozšírenejších osobných a nákladných vozidiel a poľnohospodárskych strojov. Filtre vyvinuté ako továrenské súčiastky prešli bezo zmien aj na trh s náhradnými dielmi.

"Kvalita je kvalitou všade“, tvrdí firma, či už ide o trh továrenských súčiastok, alebo náhradných dielov. Produkty značky Hengst musia splniť rovnako prísne požiadavky kvality na oboch trhoch. Komplexná technická odbornosť a špičkové výrobné metódy pomáhajú určovať výrobné know-how spoločnosti Hengst.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok