HIFLOFILTRO

Olejové a vzduchové filtre pre motocykle

Značka: HIFLOFILTRO

Pôvod: Thajsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Olejové a vzduchové filtre pre motocykle

Popis:

Hiflofiltro je prvá a jediná značka filtrov na svete, ktorej každý jeden produkt disponuje TÜV certifikátom. Hiflofiltro ponúka filtre ku každému typu motocyklov.

Hiflofiltro olejové filtre sa montujú veľmi jednoduchu, sú vhodné ku klasickým i terénnym motockylom. Vyrábajú sa s vysokokvalitnou tri-rost technológiou, ktorá zaručuje maximálnu filtračnú kapacitu a správny prietok oleja.

Aj výroba vzduchových filtrov vyhovuje najvyšším štandardom, týmto sa zebezpečí to, že Hiflofiltro filtre vynikajúco nahradzujú OE filtre. Špeciálne penové vzduchové filtre sa v holandskom továrni vyrábajú pre off-road motocykle. Dve penové vrstvy vyfiltrujú a uskladňujú malé častice prachu a kvapky vody.

Hiflofiltro filtre vyhovujú OE kvalite, týmto zabebečujú najväčšiu ponuku na druhovýrobnom trhu filtrov, výkon a maximálnu ochranu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok