HITACHI

Elektrické diely

Značka: HITACHI

Pôvod: Japonsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Elektrické diely

Popis:

Japonská špičková technológia na trhu s elektronickými súčiastkami.

Vďaka viac ako 100-ročnej výrobnej praxi a japonskej špičkovej technológii je spoločnosť HITACHI jedným z vedúcich dodávateľov automobiliek na svete. Svoje produkty dodáva do automobiliek, akými sú Nissan, Audi, VW, Seat, Škoda, Ford, Mazda, Porsche, Opel, BMW, PSA či Renault.

Pri výrobe svojich produktov – kam patria štartéry, generátory, ventily pre reguláciu rýchlosti voľnobehu, váhy vzduchu, štartovacie cievky, vstrekovacie dýzy paliva, snímače kľukového hriadeľa a rozvodového hriadeľa, škrtiace klapky – kladú veľký dôraz na kvalitu, systém zabezpečenia kvality vysokej úrovne tejto značky je zárukou výroby spoľahlivých produktov.

Značka HITACHI je jednou z najväčších výrobcov váh vzduchu spoločnosť hrá poprednú úlohu aj v oblasti technológii výroby, pri výrobe jej pomáhajú roboti.

Spoločnosť je oddaná priebežnému vývoju elektrických súčiastok – tento realizujú v súčinnosti s automobilkami. Továrenské výrobky s dlhou životnosťou pri priaznivých cenách, s priebežne rozširovaným sortimentom na trhu náhradných dielov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok