JT

Reťazové kolesá pre motocykle

Značka: JT

Pôvod: Thajsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Reťazové kolesá pre motocykle

Popis:

JT Sprockets je výrobcom kvalitných reťazových kolies. Od založenia firmy výrobu charakterizuje inovácia, vďaka čomu sa v tomto segmente za posledných 30 rokov vypracovala do popredia. Širokú ponuku a vysokú kvalitu reťazových kolies zaručujú vyspelá technológia a vysoká kvalita použitých materiálov.

K výrobe zadných JT reťazových kolies sa používa vysokokvalitný C49 oceľ, resp. SCM420 zliatina chrómu k predným reťazovým kolesám. Kompletné JT portfólio obsahuje už viac ako 2500 produktových čísiel, vďaka čomu vedia poskytnúť správnu súčiastku k hociktorému motocyklu.

JT reťazové kolesá bez ohľadu na nosnosť stále ponúkajú správne riešenie. Vďaka precíznemu CNC spracovaniu a povlaku so zinkom alebo čierneho smaltu ich nosnosť je stále prispôsobená k zaťaženiu. Toto platí aj v prípade hliníkových reťazových kolies používaných v motoristických pretekoch, ktoré sa vyrábajú zo zliatiny 7075-T6 pre dosiahnutie optimálnej hmotnosti, maximálneho výkonu a životnosti.

Spoločnosťou JT vyrábaná kvalita je totožná v prípade OE a aj náhradných súčiastok.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok