KNORR-BREMSE

Brzdové diely nákladného vozidla

Značka: KNORR-BREMSE

Pôvod: Európská Únia

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové diely nákladného vozidla

Popis:

Koncern Knorr-Bremse je vedúcim výrobcom brzdových systémov pre železničné a úžitkové vozidlá, portfólio služieb tejto spoločnosti predstavuje prienik pneumatiky, mechaniky, elektroniky a technológie komplexných systémov riadenia. Je jedno, či potrebujete pohonné ústrojenstvo, výrobu stlačeného vzduchu, riadenie bŕzd a podvozkov alebo kolesové brzdy: prvky jednotlivých technológií sú prítomné vo všetkých systémoch. Systémová kompetentnosť spoločnosti Knorr-Bremse sa prejavuje dokonalej v spolupráci.

Desaťročná prax v oblasti technológií bŕzd a celosvetové vývojové aktivity priniesli firme Knorr-Bremse komplexné odborné znalosti a silu realizovať inovácie v štyroch hlavných technológických oblastiach, ktorými sú pneumatika, mechanika, elektronika a technológie komplexných systémov riadenia.

Moderné vývojové prostriedky, simulačné postupy a intenzívne, nekompromisné skúšky sú zárukou takých robustných systémov, ktoré fungujú bezpečne a spoľahlivo aj za najtvrdších okolnosti.

Každodenne sa na výrobky skupiny Knorr-Bremse spolieha viac ako jedna miliarda ľudí vo svete.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok