KOLBENSCHMIDT

Motorové diely

Značka: KOLBENSCHMIDT

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Motorové diely

Popis:

Kolbenschmidt - tradičná technológia a služby

Značka Kolbenschmidt má viac ako 100 ročné skúseností v oblasti výroby piestov.Spoločnosť je nepochybne jedným zo svetových lídrov na trhu,lebo svoje produkty ponúka pre benzínové, aj dieselové motory a pre úžitkové vozidlá.

Značka Kolbenschmidt ponúka komponenty, ako sú piesty, piestne krúžky, valcové puzdrá, ložiská, hlavy valcov, vačkové hriadele.

Značka Kolbenschmidt využíva svoju mnohostrannú skúsenosť z výroby piestov pre úžitkové a osobné vozidlá. Vďaka európskym, severoamerickým, juhoamerickým a ázijským továrňam sú vo výrobe k dispozícii rozsiahle znalosti a skúsenosti.

Počas vývoja nových produktov značky sú dva hlavné smery, zvýšiť výkonnosť a znížiť spotrebu paliva a emisie, ktoré ocenia kupujúci značiek a odvďačia sa dlhodobou dôverou.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok