KOSO

Náhradné diely pre motocykle

Značka: KOSO

Pôvod: Tajwan

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Náhradné diely pre motocykle

Popis:

Popredný výkon

Spoločnosť bola založená v roku 1981, ktorá vtedy vyrábal náhradné diely len pre skútre.

Názov KOSO pochádza z japonského "nápadu" a "vysokej rýchlosti", to znamená, že poslaním spoločnosti KOSO je využívať svoju kreativitu na výrobu vynikajúcich výkonných produktov.

Prostredníctvom vlastného vývojaKOSO neustále vyvíja svoje produkty, aby so svojimi inováciami podržal vysokú kvalitu svojich výrobkov a popularitu značky. Vysokú kvalitu výrobkov potvrdzuje certifikácia TS 16949 od roku 2007, a začali tiež získavať certifikát E-označenia.

Výrobky KOSO sú dobre známe v odvetví motocyklov, snežných skútrov, ATV a skútrov, a v niektorých prípadoch tiež pôsobia ako OE dodávatelia. Ponúkajú širokú škálu produktov od rôznych meracích prístrojov cez LED ukazovatele po zadné osvetlenia EČV. Inštalácia produktov je užívateľsky prívetivá na čo spoločnosť kládla veľký dôraz.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok