LAMPA

Doplnky

Značka: LAMPA

Pôvod: Taliansko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Doplnky

Popis:

Lampa - kvalita, odbornosť a neustála inovácia

Lampa je taliansky rodinný podnik, ktorý sa na trhu úspešné rozvíja už 50 rokov. Vedenie spoločnosti je hrdé na svoje pevné princípy: rodinné hodnoty, podnikateľský duch, snaha o rast, profesionálna etika a neustále inovácie.

Ich zoznam produktov pozostáva z tisícok produktových čísiel, ktoré sa neustále rozširujú. Zahŕňajú zariadenia ako plachty na vozidlá, poťahy sedadiel, dekoratívne predmety interiéru a exteriéru, produkty osvetlenia, antény, káble, držiaky atď.

Lampa neponúka príslušentsvo len pre osobné automobily, ale aj pre nákladné vozidlá, motocykle a dokonca aj pre bicykle. Kvalita produktov Lampa je vynikajúca, čo dokazujú aj rôzne certifikácie (ISO, TÜV).

Reputácia výrobkov spoločnosti Lampa nie je spôsobená čarovnými formuláciami. Tajomstvom sú odborná znalosť, skúsenosti, vývoj a inovácie, ktoré robia značku populárnou.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok