LIGHTECH

Karosárske diely a doplnky pre motocykle

Značka: LIGHTECH

Pôvod: Taliansko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Karosárske diely a doplnky pre motocykle

Popis:

Lightech – Voľba profesionálov

Talianska spoločnosť Lightech má viac ako 30-ročnú históriu v oblasti tuningu motocyklov a výroby príslušenstva.

Výroba produktov tejto značky sa odohráva v priemyselnom regióne Talianska. špecializovanom na spracovateľský priemysel. Vyrába a predáva viac ako 8000 druhov frézovaných hliníkových a titánových súčiastok a doplnkov. Značka Lightech je právom známa a uznávaná medzi majiteľmi motocyklov, k čomu prispela nielen odbornosť, ale aj priebežné inovácie produktov spoločnosti.

Svoje produkty testujú a vyvíjajú pomocou profesionálnych jazdcov pôsobiacich na svetovom šampionáte Superbike. V portfóliu značky Lightech sa okrem iného nachádzajú doplnky pre ochranu motora, smerové svetlá, svetlomety, skrutkové súpravy, úchytky, súpravy opierok nôh s nastaviteľnou výškou, brzdové a spojkové páčky, zrkadlá, držiaky evidenčných čísel.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok