LRT

Výfuková rúra

Značka: LRT

Pôvod: Nemecko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Výfuková rúra

Popis:

Nemecká odbornosť a kvalita.

Spoločnosť LRT vyrába automobilové diely od roku 1998 a má desaťročnú históriu vo výrobe výfukových potrubí. Poslaním spoločnosti LRT je poskytovať svoje produkty aspoň v rovnakej kvalite ako továrenské produkty, čo je možné dosiahnuť vysokokvalitnými surovinami a pravidelným technologickým vývojom. K dispozícii sú tiež výfuky z nehrdzavejúcej ocele a liatiny.

V prípade továrenských dielov sa používajú často lacnejšie liatinové odliatky, ktoré niekedy nie sú schopné odolávať vysokému napätiu, ktoré môže vzniknúť v dôsledku extrémnych výkyvov teploty. LRT preto používa výhradne vysokokvalitné kompaktné (vermikulitové) grafitové odliatky pre výfukové potrubia z liatiny, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči teplotným zmenám a oxidácii.

Vďaka špeciálnemu tepelnému spracovaniu sú výfukové potrubia LRT menej náchylné na deformáciu ako sú továrenské komponenty, takže v mnohých prípadoch prekračujú ich kvalitu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok