MEKRA

Spätné zrkadlá na nákladné vozidlá, cúvacie kamery

Značka: MEKRA

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Spätné zrkadlá na nákladné vozidlá, cúvacie kamery

Popis:

MEKRA má v ponuke široký spektrum spätných zrkadiel a cúvacích kamier pre nákladné vozidlá

Firma MEKRA Lang má v sektore úžitkových vozidiel viacročné skúsenosti a ponúka zrkadlové systémy pre kamióny, autobusy a nákladné vozidlá.

Spätné zrkadlá MEKRA sú dôkladne testované, zodpovedajú všetkým príslušným priemyselným normám a predpisom. Ako vedúci výrobca priestorových systémov, Mekra Lang má viacročné skúsenosti v odvetví úžitkových vozidiel a v ponuke má všetky možné systémové variácie.

Každý segment automobilového priemyslu, buď ide o kamióny, autobusy alebo úžitkové vozidlá, má svoje vlastné výzvy. Poslaním firmy MEKRA je, aby vyhovela týmto výzvam, a ponúkla na ne optimálne riešenia. Preto sa stala MEKRA Lang v segmente úžitkových vozidiel vedúcim na trhu systémov spracovaných obrazových dát.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok