MERITOR

Diely nákladného vozidla

Značka: MERITOR

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely nákladného vozidla

Popis:

Spoločnosť Meritor so sídlom v Amerike má viac ako 100-ročnú históriu a je jedným z vedúcich výrobcov v oblasti úžitkových motorových vozidiel.

Vyrába náhradné diely továrenskej kvality, ako sú hriadele, brzdové súčiastky a systémy zavesenia kolies. Súčiastky bŕzd a hriadeľov tejto značky boli v minulosti známe aj pod značkami Lucas, ROR a Rockwell.

Všetky továrenské súčiastky značky Meritor sa vyrábajú v zmysle továrenských technických predpisov a predpisov kvality.

Svoj široký sortiment popredajných náhradných dielov ponúka od 1980-tych rokov, pri ich výrobe firma použila svoje skúsenosti výrobcu továrenských náhradných dielov pre výrobu kvalitných a konkurencieschopných náhradných dielov. Kvalitu náhradných dielov tejto značky pre popredajný trh potvrdzuje aj skutočnosť, že firma získala schválenie dvoch vedúcich európskych výrobcov kamiónov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok