MOL

Mazivá

Značka: MOL

Pôvod: Maďarsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Mazivá

Popis:

Mazivá značky MOL, vyrobené s využitím viac ako 100-ročnej praxe predstavujú dokonalú voľbu v prípade osobných motorových vozidiel a ľahkých úžitkových vozidiel. Vďaka svojmu modernému zloženiu poskytujú zvýšený rovnomerný výkon v každej oblasti ochrany motora. Dve vlajkové lode sortimentu spoločnosti predstavujú produktové rady Dynamic a Essence.

Rad motorových olejov MOL Dynamic obsahuje syntetické motorové oleje prémiovej kvality, získali schválenie vedúcich svetových automobiliek a kompletne spĺňajú špecifikácie motorových olejov, predpisujúcich aj najprísnejšie požiadavky na úroveň výkonnosti. V prípade používania produktov, ktoré zdokumentovanie spĺňajú požiadavky výrobcov vozidiel, nemôže byť pri pravidelných revíziách ani reč o tom, že motoru sa nedostalo najlepšieho maziva. Odporúča sa ich použitie predovšetkým pre vozidlá v záručnej dobe.

Motorové oleje z radu MOL Essence zabezpečujú spoľahlivú ochranu a dlhšiu životnosť motora v prípade osobných vozidiel a ľahkých úžitkových vozidiel s vyšším nájazdom, po záruke. Zloženie špeciálnych prísad úspešne spomaľuje proces starnutia motora, poskytuje maximálnu ochranu proti škodlivým účinkom voľných radikálov, čím výrazne predlžuje životnosť motorového oleja a motoru.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok