MONROE

Tlmiče, špirálové pružiny, diely podvozku

Značka: MONROE

Pôvod: Belgicko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Tlmiče, špirálové pružiny, diely podvozku

Popis:

Drží na ceste...

Mysleli by ste si, že jeden najznámejší výrobca tlmičov pérovania začínal svoju kariéru s výrobou púmp na pneumatiky?

V 1910-tych rokoch dodával pumpy na pneumatiky k slávnym Ford T modelom. Spoločnosti záležalo na vývoji. V roku 1939 Monroe vyvíjal svoj prvý dvojcestný tlmič pérovania, vďaka ktorému sa stala značka celosvetovo známa.

Je omylom, ak si myslíme, že tlmič slúži komfortu. Jeho prvotnou úlohou je držať kolesá permanentne na ceste, ďalej zabezpečiť ovládateľnosť aj pri extrémnych okolnostiach. Preto sú tlmiče nevyhnutné pre bezpečnú a spoľahlivú jazdu bez nehôd. Monroe garantuje tento pocit bezpečnosti so svojimi tlmičmi. Kvalitu, ktorú už poznáme u tlmičoch, zabezpečí Monroe aj pri dieloch podvozku.

V súčasnosti sú podvozky vozidiel vystavené čoraz väčšej záťaži kvôli väčšiemu výkonu vozidiel a nevhodnej kvalite ciest. Preto je hlavným záujmom Monroe vyrobiť produkty určené pre najnáročnejšie podmienky z najkvalitnejších materiálov a ich presné obrábanie.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok