NEWFREN

Brzdové a spojkové diely pre motocykle

Značka: NEWFREN

Pôvod: Taliansko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové a spojkové diely pre motocykle

Popis:

Pre bezpečnú jazdu motocyklistov Newfren využíva profesionálne skúsenosti získané v motošporte. Zo širokého sortimentu značky Newfren si vedia vybrať pretekári aj turisti. Newfren patrí medzi lídrov na trhu vo výrobe spojok, brzdových doštičiek a brzdových kotúčov pre motocykle.

Vďaka svojej minulosti a nepretržitému vývoju Newfren svojim zákazníkom zabezpečuje vždy vynikajúco fungujúce a spoľahlivé produkty.

Výskumné a vývojové oddelenie kladie veľký dôraz na bezpečnosť, pričom pracujú aj na tom, aby výkonnosť produktov stále zlepšovali.

Cieľom firmy je, aby popri spoľahlivej kvalite vedeli zabezpečiť bezpečné brzdenie a vysokú účinnosť, a to pri výbornom pomere ceny a hodnoty. Spojky značky Newfren zabezpečujú bezproblémové preradenie rýchlosti a dlhú živnosť, nech ide o preteky aleboo pouličné prostredie.

Newfren je perfektná voľba pre majiteľov skútrov, štvorkoliek alebo motocyklov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok