NGK

Sviecky, zhavice, lambdasondy

Značka: NGK

Pôvod: Japonsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Sviecky, zhavice, lambdasondy

Popis:

NGK - príbeh medzinárodného úspechu

V roku 1936 začal japonský keramický priemysel vyvíjať vysokokvalitné zapaľovacie sviečky pre japonský automobilový priemysel, dnes je však už jedným z popredných svetových OE dodávateľov.

NGK sviečky aplikujú do vozidiel značky Honda, Mercedes, BMW, VW, Peugeot, Aston Martin, a dokonca aj v raketách Discovery boli nainštalované NGK sviečky, a aktívne sa angažuje v odbornej spolupráci s Formula 1, WRC, Super GT a MOTO GP!

Vedeli ste, že spoločnosť s Japonskými koreňmi okrem značky NGK vyrába aj kvalitné elektrické snímače: už desaťročia pod značkou NTK vyrába Lamdasondy, snímače mrtvého bodu a snímače EGR a MAP / MAF.

V medzinárodnom automobilovom priemysle sa značky NGK - NTK už dlhodobo celosvetovo ponúkajú kvalitné, profesionálne riešenia so zapaľovaním a snímaním.

Tajomstvom úspechu značiek NGK a NTK je, že vždy uprednostňujú vysokú kvalitu!

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok