NISSIN

Brzdové diely motocyklov

Značka: NISSIN

Pôvod: Japonsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové diely motocyklov

Popis:

Nissin - v súlada s vozovkou

Značka Nissin, známa ako najväčší svetový výrobca brzdových systémov motocyklov, je etalónom v oblasti bezpečnosti bŕzd. Brzdové súčiastky tejto značky si vybrali také renomované veľké spoločnosti, ako sú Honda, Suzuki, Kawasaki či Yamaha.

Brzdové súčiastky značky sa vyrábajú využitím precíznych konštrukčných postupov a použitím zliatín najlepšej kvality. Vo svojom sortimente má táto značka predovšetkým brzdové doštičky, brzdové kotúče a príslušenstvo brzdových súčiastok.

Brzdové doštičky značky Nissin dosahujú vynikajúci výkon pri vysokej aj nízkej teplote, za sucha aj za mokra vďaka vrstvenej štruktúre materiálu a odolnému prevedeniu zabezpečujúceho spoľahlivé brzdenie. Jedinečné oceľové a liatinové brzdové kotúče zabezpečujú najlepší brzdový výkon pre maximálnu bezpečnosť.

V ponuke značky Nissin si každý nájde brzdové diely zodpovedajúce svojmu motocyklu a štýlu na rôznych úrovniach kvality.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok