NORMA

Eska pásky

Značka: NORMA

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Eska pásky

Popis:

Výrobcom objímok Norma je spoločnosť Rasmussen GmbH. so sídlom v meste Maintal pri Frankfurte. Zamestnáva cca 1000 zamestnancov, jej kompletne automatizované výrobné zariadenia opúšťa denne 3,2 milióna výrobkov. Prevažnou väčšinou týchto sú v súčasnosti objímky na hadice a potrubia, ale s prihliadnutím na požiadavky automobilových výrobcov, na základe priebežného rozvoja začínajú s výrobou ďalších druhov produktov. Takými sú potrubia s rýchlospojkami, montované do vozidiel značiek AUDI a VW, potrubia chladiacej kvapaliny s rýchlospojkami, montované do vozidiel PEUGEOT a OPEL, systém palivovej nádrže BMW, atď.

Obrat spoločnosti Unix-Autó Kft. z objímok typu TORRO S, ktoré patria medzi najpopulárnejšie produkty značky Norma, každoročne rastie, ale v našej sieti ponúkame takmer kompletný sortiment objímok.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok