OPTIMA

Autobatérie

Značka: OPTIMA

Pôvod: Spojené štáty

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Autobatérie

Popis:

Základný zdroj energie

Čo majú spoločné jachta, súťažný automobil, poľnohospodársky stroj, terénne vozidlo a vysoko výkonný autohifi systém?

Odpoveďou je akumulátor značky OPTIMA, ktorý vďaka jedinečnej technológii SPIRALCELL je spoľahlivým zdrojom potrebnej energie aj v prípade extrémnej záťaže alebo dlhodobého odstavenia. Vďaka technológii SPIRALCELL má konštrukcia nasledovné jedinečné prednosti: - Predĺžená životnosť - Až 15× vyššia odolnosť proti vibráciám - Spoľahlivý výkon - Nevyžaduje si údržbu - Nedochádza k únikom prevádzkových kvapalín vzhľadom na konštrukciu krytu – Možnosť zabudovania do ľubovoľného priestoru.

Produkty OPTIMA vyvinul najväčší výrobca akumulátorov na svete, americká spoločnosť Johnson Controls. V sortimente tejto spoločnosti s dlhou históriou a praxou sa nájdu aj iné výnimočné produkty, ako sú akumulátory hybridných elektrických vozidiel, automobilová elektronika a elektronické systémy manažmentu energie, ako aj ergonomické palubné dosky a kabíny vodičov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok