PIERBURG

Motorové diely

Značka: PIERBURG

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Motorové diely

Popis:

Pierburg - vysokokvalitné motorické diely

Značky Pierburg má viac ako 100 ročnú históriu. Na dnes táto značka vyrástla za špecialistu motorických dielov (kontroly emisií, prívod vzduchu a škrtiace ventily).

Pod značkou Pierburg sú k dispozícii systémy, ako sú systémy dodávky paliva, systémy na dodávku vzduchu, systémy recirkulácie výfukových plynov, systémy sekundárneho vzduchu, ale ponúkajú aj vodné pumpy, olejové a vákuové čerpadlá, elektrické ventily.

Desiatky rokov skúseností, inovatívne a široké odborné znalosti v oblasti motorov, ponúka ideálne zázemie pre kontinuálny vývoj a výrobu priekopníckych komponentov, modulov a systémov.

Produkty Pierburg ponúkajú maximálnu kvalitu a inováciu pre všetkých. V minulosti aj v dnešnej dobe značka aktívne formuje budúcnosť automobilového trhu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok