POLAIRE GRIP

Snehová reťaz

Značka: POLAIRE GRIP

Pôvod: Francúzsko

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Snehová reťaz

Popis:

Produkty Polaire Grip sú snehové reťaze vyrobené z polyuretánu. ktoré je možné namontovať aj na vozidlá s predným náhonom, u ktorých sa tradičné snehové reťaze neodporúčajú. Hodia sa na každé osobné vozidlo, kde je málo miesta medzi kolesami a mechanickými dielmi.

Zmes plastu – polyuretánu a ARAMIDU je nielen trvácna, ale odoláva aj obrovskej záťaži, ku ktorej dochádza pri núdzovom brzdení. Univerzálny montážny systém tohto produktu je vhodný pre všetky štandardné rozmery kolesových skrutiek, nevyžaduje si prípravu montáže.

Patentovaný systém "X“ zabezpečí dokonale spojenie na celom povrchu kolesa. Bunky v tvare šesťuholníkov podávajú na zasnežených cestách vynikajúci výkon. Oceľové klince zaliate do plastu zabezpečujú dobrú priľnavosť kolies vozidla aj na zľadovatených cestách. Ak sa výrobok nepoužíva, môžete ho prednášať alebo uskladniť v mäkkej taške.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok