RAVENOL

Prevodové oleje

Značka: RAVENOL

Pôvod: Nemecko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Prevodové oleje

Popis:

Hnacia sila vášho vozidla ...

Nemecká RAVENOL je jednou z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich a najinovatívnejších značiek prémiových mazív na svete. Trh dobývajú svojim vynikajúcim pomerom ceny a hodnoty.

Spoločnosť vyvíja, vyrába a predáva vysoko kvalitné mazivá, ktoré si získali celosvetovú reputáciu. Vynikajúca kvalita výrobkov je zabezpečená desaťročiami práce kompetentných odborníkov a vysoko pokročilými a inovatívnymi laboratórnymi podmienkami: Výrobky RAVENOL sa vyrábajú v jednom z najmodernejších závodov v Európe. Spoločnosť venuje mimoriadnu pozornosť všetkým procesom, od výroby až po dodanie.

Výrobky značky vďaka svojej nízkej dynamickej viskozite poskytujú vysoký výkon a vysokú životnosť. Značka je nielen bezkonkurenčná, pokiaľ ide o pomer ceny a hodnoty, ale dôležitým aspektom pre ne je aj ochrana životného prostredia: RAVENOL je držiteľom certifikátu ISO14001: 2009 a používa ekologické obalové riešenia.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok