RD MOTO

Doplnky a vybavenie pre motocykle

Značka: RD MOTO

Pôvod: Česko

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Doplnky a vybavenie pre motocykle

Popis:

Upravené podľa individuálnych požiadaviek

Český podnik RD MOTO, ktorý má viac ako 15-ročné skúsenosti s konštruovaním a výrobou, ponúka vo svojom širokom portfóliu ochranné, doplnkové a dizajnové súčiastky pre motocykle.

V sortimente spoločnosti sa nachádzajú najmä doplnky slúžiace na ochranu motora, ako sú padacie protektory, padacie rámy, slidery. Okrem toho ponúka táto značka aj zdviháky, zdvíhacie oká, kvalitné frézované hliníkové diely, brzdové a spojkovej páčky, rukoväte, zrkadlá, riadidlá, držiaky zrkadiel, závažia riadidiel a opierky nôh, pomocou ktorých si môže každý tvoriť vlastný dizajn svojho motocykla.

Vďaka partnerstvám spoločnosti v motoršporte testujú a používajú jej kvalitné výrobky aj profesionálni jazdci a tímy. Vďaka priebežnému vývoju a inováciám produktov značky ponúka táto značka RD MOTO pohodlné a spoľahlivé riešenia pre milovníkov cestných aj okruhových motocyklov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok