ROMIX

Patenty, upevňovacie diely

Značka: ROMIX

Pôvod: Poľsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Patenty, upevňovacie diely

Popis:

Romix, expert na patenty!

Už skoro od začiatku jej činnosti je spoločnosť dodávateľom pre automobilový priemysel a pre iné priemyselné odvetvia. Svoju ponuku rozšírili o také montážne sady patentov a upevňovacích prvkov na kryt motora, ktoré pasujú tak k originálnym, ako aj k náhradným verziám. 37 rôznych sád upevňovacích prvkov na montáž krytu motora sú aplikovateľné u viac ako 120 odlišných modelov.

Ich patenty sú aplikovateľné v prípade európskych, amerických a aj japonských modelov. Skúsenosť získaná v tejto špeciálnej oblasti a dlhodobo zachovaná kooperácia s výrobcami upevňovacích prvkov umožňuje, aby Romix okamžite vedel reagovať na meniace sa požiadavky trhu a aby svoj sortiment mohol stále rozširovať. V dôsledku vysokej kvality, konkurencieschopnej cene a výbornej dostupnosti upevňovacích prvkov sú ich produkty používané nielen v automobilovom priemysle, ale aj v odvetví výroby nábytku a lodí.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok