SNR

Ložiská, napináky, poloosy, horné uloženia

Značka: SNR

Pôvod: Francúzsko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Ložiská, napináky, poloosy, horné uloženia

Popis:

NTN-SNR - ložiská pre osobné a nákladné vozidlá, riadenia a pomocné zariadenia

Značka NTN-SNR Europe je popredným výrobcom ložísk, homokinetických kĺbov, zavesení a dielov riadenia, resp. v pripájajúcich sa službách a školeniach.

NTN-SNR sám navrhuje, rozvíja a vyrába vlastné produkty. Značky NTN a SNR sa považujú za referencie na trhu OE i náhradných dielov. NTN-SNR značka sa nevyvyšuje len vo výrobe automobilov, ale so svojími vývojmi je prítomný aj v iných priemysloch: železnice, poľnohospodárstvo, baníctvo, veterná energia, výroba textilu, cementu, oceľa, atď.

Firma predstavuje 3 dôležité aspekty, silnú inováciu, prítomnosť na hlavných strategických trhoch a správnu investíciu do budúcna. Zákazníkom zabezpečujú vysokú kvalitu a dostupnosť. Ponúkajú také riešenia, ktorými výsledkami sú nižšia spotreba energie, účinnejšia a dlhšia životnosť.

25.000 pracovníkov firmy NTN-SNR po celom svete pracuje na tom, aby produkty zastupovali najvyššiu kvalitu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok