SPIDAN

Poloosy, homokinetické kĺby

Značka: SPIDAN

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Poloosy, homokinetické kĺby

Popis:

Celoživotná záruka

Každý rok schádza z výrobných liniek 63 miliónov nových vozidiel. Výzvou je pri každom automobile a v každej krajine to isté: motor musí vozidlo poháňať čo najúčinnejšie a čo najhospodárnejšie.

Spoločnosť Spidan je skutočným partnerom v automobilovom priemysle, je vedúcim dodávateľom svetových výrobcov automobilov (Audi, Ferrari, Jaguar, Lexus, Mercedes-Benz, Rolls Royce).

GKN Drive line, materská spoločnosť spoločnosti Spidan hrá vedúcu úlohu vo vývoji rôznych pohonných ústrojenstiev a poloosí. Má registrovaných množstvo patentov a revolučných inovácií.

Jej najnovším produktom je systém DPC (dynamická regulácia rozdelenia krútiaceho momentu), aplikovaný vo vozidlách BMW X6, ktorý umožňuje rovnomerné rozdelenie krútiaceho momentu medzi dvoma zadnými kolesami.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok