TEAMEC

Kompresor klimatizácie, vysokotlakové čerpadlo

Značka: TEAMEC

Pôvod: Belgicko

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Kompresor klimatizácie, vysokotlakové čerpadlo

Popis:

Teamec – špecialista pre klimatizačné kompresory.

Spoločnosť Teamec sa špecializovala na repasovanie klimatizačných kompresorov a vysokotlakových čerpadiel. Vďaka investíciám do vzdelávania a do testovacích zariadení. resp. vďaka každodennému sledovaniu vývoju trhu sa spoločnosť Teamec stala významným hráčom na trhu s repasovanými klimatizačnými kompresormi.

Kompresory klimatizačných zariadení tejto spoločnosti sú repasované továrenské kompresory. Táto značka verí v inovácie. spoľahlivosť a presnosť jej cieľom je vytvorenie produktov vysokej kvality, zhodnej s továrenskou. Pred expedíciou zo skladu musia výrobky tejto značky absolvovať mnohé testy.

V portfóliu tejto spoločnosti je množstvo kompresorov klimatizačných zariadení, nielen pre osobné vozidlá, ale aj pre nákladné. Divízia vysokotlakových čerpadiel tejto značky má jednu z najlepšie vybavených prevádzok, čo sa týka skúšobných zariadení.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok