TRACON

Elektrické doplnky

Značka: TRACON

Pôvod: Maďarsko

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Elektrické doplnky

Popis:

Spoločnosť bola založená v roku 1990, v súčasnosti je prítomná v 7 krajinách. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je veľkoobchod a maloobchod s elektrickými zariadeniami a súčiastkami nízkeho napätia a tiež technické poradenstvo súvisiace s ich použitím a aplikáciou. Je to uvedené aj v názve spoločnosti: TRAding + CONsulting, teda obchodovanie a poradenstvo. Nákupná činnosť tejto spoločnosti prebieha takmer na celom svete. V Maďarsku má viac ako 5000, v okolitých krajinách viac ako 3000 partnerov.

Silné stránky spoločnosti sú: certifikát ISO 9001, konkurencieschopné ceny, vyrovnaná kvalita produktov, flexibilita.

Produkty dodávané spoločnosťou sú: Neizolované a izolované káblové koncovky, neizolované káblové oká, skrutkovateľné káblové koncovky, izolované a neizolované káblové spojky, predĺžené káblové koncovky, valcové konektory, káblové kolíky, zmršťovacie káblové spojky, izolované a neizolované násuvné káblové ploché kolíky a dutinky.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok