TRW

Diely nápravy, brzdy

Značka: TRW

Pôvod: Európská Únia

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely nápravy, brzdy

Popis:

Kvalita, spoľahlivosť, účinnosť a vývoj. To je TRW.

Značka TRW je jednou z popredných svetových spoločnosti v oblasti bŕzd, systému riadenia a zavesenia kolies – nie je náhodou, že je jedným z najvýznamnejších aktérov popredajného trhu s náhradnými dielmi automobilov. Ich jedinečnosť na trhu sa zakladá na priebežnom vývoji a potrebe inovácií. Vďaka brzdovým dielom vynikajúcej kvality poskytujú produkty tejto značky používateľovi nielen pohodlie a harmóniu, ale aj bezpečnosť najvyššieho stupňa.

Značka dodáva menšie a ľahšie produkty, zmenšujú odpor, poskytujú účinné riešenia pre všetky typy systémov prenosu sily, vrátane hybridných a elektrických vozidiel.

Značka TRW má snahu stať sa jedným z vedúcich dodávateľov bezpečnostných náhradných dielov vozidiel a poskytovateľom príslušných služieb.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok