VARTA

Autobatérie, baterky

Značka: VARTA

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Autobatérie, baterky

Popis:

Je jedno, či máte na maske chladiča štyri kruhy, jednu hviezdu alebo šelmu v skoku, pod kapotou máte takmer určite výrobok značky Varta. Svojou nekompromisnou snahou o kvalitu a komplexným sortimentom výrobkov je spoločnosť Varta prvotným dodávateľom všetkých vedúcich značiek.

Radi štartujete dynamicky? Vyberte si akumulátor z produktovej rady Varta Dynamic! Aj vedúce automobilky sveta si vybrali túto značku! Prečo? Lebo VARTA je zjednotením popredných technológií, know-how a inovačného ducha. Tým predstavuje dokonalý zdroj energie pre každé vozidlo.

Počuli ste už o najnovšom produkte tejto spoločnosti? Ide o technológiu "Power Frame", ktorá výrazne zvyšuje výkon. Produkty Varta sú pre Vás spoľahlivým partnerom na ceste, a to znamená pre Vás len jedno: Na túto silu sa môžete vždy spoľahnúť. A to zďaleka nie je všetko...

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok