WABCO

Brzdové diely nákladného vozidla

Značka: WABCO

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové diely nákladného vozidla

Popis:

Bezpečnosť, účinnosť, obchodná spoľahlivosť.

WABCO je svetovou jedničkou ak ide o bezpečnostnú technológiu zvýšenia účinnosti úžitkových vozidiel. Ich inovatívne systémy robia vozidlo bezpečnejším a riaditeľnejším. Belgická firma založená pred 150 rokmi má vedúcu pozíciu na trhu vo vývojibrzdových, stabilizačných, závesných a automatických pohonných systémov, rovnako ako aj vo vývoji aerodynamických produktov. V odvetví priemyslu úžitkových vozidiel je veľa takých vylepšení, ktoré je možné spojiť s WABCO-m, ako napríklad EBS alebo ABS.

WABCO spolupracuje s najlepšími výrobcami OE dielov, preto disponuje so skúsenosťou, zaangažovanosťou a prítomnosťou na trhu, na základe čoho dokáže vyrábať diely, ktoré vyhovejú aj najprísnejším výrobným procesom.

Kvalitu WABCO dielov zaručujú nasledovné:
Nástroje vyhotovené pre sériovú výrobu
Pravidelný subdodávateľský audit
Obsiahle, podrobné záverečné kontroly
Akostné normy, ktoré Vám garantujú chyby pod 50 PPM (milióntina)

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok