WEBASTO

Diely ohrievania nákladného vozidla

Značka: WEBASTO

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely ohrievania nákladného vozidla

Popis:

Váš priestor pre vedenie vozidla

Značka Webasto s viac ako 120-ročnou históriou je jedným z najväčších výrobcov skladacích striech, strešných okien, vykurovacích a klimatizačných systémov vozidiel.Pre značku Webasto sa rozhodli takí veľkí výrobcovia úžitkových vozidiel, ako sú Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Scania či Volvo.

Výrobky značky Webasto sú výlučne prístrojové súčiastky originálnej továrenskej kvality, pri výrobe ktorých je pre značku prioritou splnenie predpísaných medzinárodne stanovených požiadaviek.

Široký sortiment nezávislých vykurovacích systémov dostupných v sortimente spoločnosti Webasto poskytuje je vynikajúcim riešením pre vykurovanie priestoru motoru, kabíny či nákladového priestoru vozidiel.

Prístroje s kompaktným prevedením zohrejú motor na optimálnu štartovaciu teplotu rýchlo a účinne, čím znižujú spotrebu pohonných látok a emisie škodlivín. Vďaka vysokou účinnej technológii spaľovania, vypracovanej jedinečným spôsobom majú tieto zariadenia nízke nároky na palivo.

Úradne certifikované súčiastky testované za prísnych okolnosti zabezpečujú hospodárny, bezchybný a bezpečný režim prevádzky.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok