Sofőr - Áruszállító (Éjszakai) (Cégen belüli szállító - Éjszakai - 3,5 Tonna feletti kocsival)

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Logisztikai Központ

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3700 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Éjszakás sofőr "C" kategóriás jogosítvánnyal - Emelt bérrel

ISMÉT BÉREMELÉS!

Budapesti telephelyünkre keresünk 7,5 tonnás, 12 tonnás és 18 tonnás teherautóra megbízható árukiszállító sofőrt "C" kategóriás jogosítvánnyal, azonnali munkakezdéssel

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezés, elérhető jövedelem nettó 320.000 Ft.
  • (fix bruttó alapbér + 30% műszakpótlék + napi prémium=elérhető bruttó 480.000,-Ft)
  • Stabil, magyar vállalati háttér
  • Vonzó béren kívüli juttatások (Dolgozói vásárlási kedvezmény, céges mobiltelefon, munkaruha)
  • Fiatal, kényelmes autók
Feladatok:
  • Az áru gépkocsira való fel és lerakodása békával
  • Az összekészített termékek megadott címre történő sérülésmentes szállítása, Budapestről történő indulással (fix belföldi útvonalak)
  • Sofőri tevékenység utáni adminisztráció
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Állandó éjszakai munkavégzés (hétfőtől-péntekig, szabad hétvége)
Elvárások:
  • „C” kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Minimum 1 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségtudatosság
Előny:
  • Belföldi szállítmányozási tapasztalat
  • Emelőhátfal vizsga
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Csatlakozz hozzánk!

Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép