TALÁLATOK

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Szenvedélyed a kertészkedés? Ha a karbantartásban is van tapasztalatod és környezeted igazi ezermesterként jellemez, Te vagy a mi emberünk!

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, Budapest, III.kerületi ingatlan kert gondozási és karbantartási feladataira keres munkaerőt az alábbi pozícióba:

    Kertész/Gondnok - kiemelt bérrel

    Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

      Amit Neked kínálunk:
      • Kiemelt, 100 %-ban bejelentett bérezés
      • Egyéb juttatások: mobiltelefon-magánhasználatra is, munkaruha, vállalati kedvezmények
      • Kiszámítható munkaidő heti 40 órában - hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk
      • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés
      • Igényes munkakörnyezet és modern munkaeszközök: minden körülmény adott lesz ahhoz, hogy gördülékenyen végezhesd a napi munkát
      A Te feladataid:
      • A kert ápolása, gondozása (fűnyírás, sövényvágás, kaszálás, gyomlálás, járófelületek takarítása stb.)
      • Idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése az ingatlanban
      • Az eszközök megfelelő használata és karbantartása, a felmerülő problémák jelentése
      • Kisebb műszaki problémák elhárítása
      Téged keresünk, ha:
      • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal (kertészeti eszközök, gépek használatának ismerete)
      • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
      • Megbízható és lojális vagy
      • Önálló munkavégzés, gyors problémamegoldás jellemez
      • Egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a megfelelő munkavégzést megbecsülik és hosszútávon számítanak Rád

      LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

      Jelentkezési lap

      Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

      Dokumentumok feltöltése:

      • Fénykép (Nem kötelező)
      • Önéletrajz (Kötelező)
      Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

      A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

      Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
      Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
      Copyright 2019 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép