TALÁLATOK

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

    Budapest, III. kerületi ingatlan takarítására keresünk magára és munkájára igényes, megbízható munkaerőt az alábbi pozícióba:

    Takarítónő

    Amit Neked kínálunk:
    • Kiemelt, bejelentett bérezés (teljes munkaidős bejelentés)
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés
    • Tervezhető munkaidő heti 40 órában
    • Igényes munkakörnyezet
    A Te feladataid:
    • Az ingatlan takarítása és tisztán tartása, az előre egyeztetett feladatok pontos precíz elvégzése
    • Az eszközök megfelelő használata és karbantartása, a felmerülő problémák jelentése
    Téged keresünk,ha:
    • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
    • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
    • Megbízható és lojális vagy
    • Pontos, precíz munkavégzés jellemez
    • Egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a megfelelő munkavégzést megbecsülik és hosszútávon számítanak Rád
    Jelentkezési lap

    Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

    Dokumentumok feltöltése:

    • Fénykép (Nem kötelező)
    • Önéletrajz (Kötelező)
    Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

    A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

    Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
    Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
    Copyright 2019 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép